• Stáž
  • Česko

Website Centrum Investic

Investiční zpravodajský web

Redaktor webu Centrum Investic

Centrum investic hledá redaktora

Hledá se redaktor pro web Centrum Investic. Zkušenosti s vlastním investováním, případně s investičním poradenstvím alespoń v jednom sektoru vítány (kryptoměny, reality, akcie, komodity, forex, startupy).

Vhodné pro investory, realitní makléře, finanční poradce, bitcoinové a kryptoměnové entuziazty. Pokud zkušenosti s investováním nebo poradenstvím nemáte, můžete je získat.

Co nabízíme

  • příležitost podílet se na perspektivním webu
  • příležitost si udělat jméno a reklamu
  • polovinu výdělku rozdělíme mezi aktivní spolupracovníky dle zásluh (kvalita a počet příspěvků, článků, čtenost, nápady pro monetizaci)

Náplň práce

  • psaní o investování
  • tipy na investice
  • psaní o kryptoměnách, klasických či alternativních investic
  • vytváření návodů na burzy
  • investiční zpravodajství

Předpoklady

  • zajímat se o problematiku
  • pozitivní duch

To apply for this job email your details to ceo@centruminvestic.cz

Redaktor webu centruminvestic.cz