Website This field is secret

Poskytování IT služeb z oblasti podpory inovací

MES konzultant Ostrava

Pro klienta v oblasti IT služeb s více než 2500 IT techniky po celém světě obsazujeme pozici MES consultant. Klient má Evropskou centrálu v Německu a pobočky na Slovensku, České Republice a Rusku. Poskytuje IT služby v oblasti podpory inovací a konkurenceschopnosti, poradenské systémy, vývoje, implementace a provozu pro prodej a výrobu.

Parametry:

  • 45 000 Kč měsíčně
  • Nástup: ASAP
  • Forma spolupráce: HPP – doba neurčitá
  • Lokalita: Nošovice – Moravskoslezský region (Frýdek Místek)

Náplň práce:

  • MES systémy podpory a správy stávajících aplikací
  • Řízení přidělených MES projektů, generování nápadů na zlepšení systému
  • MES vývoj software, řízení zdrojového kódu
  • MES instalace hardwaru podpora
  • Spolupráce s ostatními odděleními na podporu výroby

Požadavky:

  • VŠ vzdělání (technické související specializace)
  • Alespoň 2 roky zkušeností v oblasti IT
  • Aktivní znalost komplexních systémů architektury
  • Znalost vývoje aplikací (C# výhodou)
  • Znalost databázových systémů a PL/SQL (znalost Oracle výhodou)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Odměňovací systém:

  • Platové ohodnocení podle seniority
  • Bonusy 13., 14., a 15. plat (pravidelně)
  • 16. plat dle docházky
  • 17. plat dle KPI až do výše 150 % měsíční mzdy

Language requirements:

English – 2 – very good

IT skills required:

Administration Oracle – Standard
Microsoft SQL development – Standard
Development PL/SQL – Standard

To apply for this job email your details to ceo@centruminvestic.cz

MES konzultant